1131327
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002)
Bertram schmiterlÖw, olja på duk, signerad.

BERTRAM SCHMITERLÖW, olja på duk, signerad

"Madrid". Duk 98 x 70 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9

Patrik Reuterswärd & Bertram Schmiterlöw, "Bertram Schmiterlöw - Från mina två världar", 1998, avbildad helsida i färg sid 59 .

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 000
277
305
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
13 okt 19:14
3 000 SEK
13 okt 14:43
2 800 SEK
13 okt 14:33
2 500 SEK
13 okt 10:34
2 200 SEK
12 okt 0:56
2 000 SEK