1131342
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002)
Bertram schmiterlÖw, olja på duk, signerad.

BERTRAM SCHMITERLÖW, olja på duk, signerad.

Fotbollsspelare. Duk 61 x 80 cm.

Oramad, ytsmuts.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T217
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 600
518
570
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
13 okt 20:19
5 600 SEK
13 okt 20:19
5 400 SEK
12 okt 19:26
5 200 SEK
12 okt 19:19
5 000 SEK
12 okt 19:19
5 000 SEK