1131346
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002)
Bertram schmiterlÖw, akvarell, signerad och daterad -47.

BERTRAM SCHMITERLÖW, akvarell, signerad och daterad -47.

Mexikanska kvinnor på stranden. I. 27 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad, missfärgad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T217
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 100
102
112
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
13 okt 21:03
1 100 SEK
8 okt 11:56
1 000 SEK
7 okt 0:07
850 SEK
5 okt 22:41
500 SEK