1131348
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002)
Bertram schmiterlÖw, akvarell, signerad och daterad jujuy -79.

BERTRAM SCHMITERLÖW, akvarell, signerad och daterad Jujuy -79

Männsikor på trottoar. I. 31 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
2 000 SEK