1131349
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002)
Bertram schmiterlÖw, akvarell, signerad, jujuy (provins i argentina).

BERTRAM SCHMITERLÖW, akvarell, signerad, Jujuy (provins i Argentina)

På torget. I. 27 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
2 000 SEK