1131356
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002)
Bertram schmiterlÖw, olja på duk, signerad och daterad -51.

BERTRAM SCHMITERLÖW, olja på duk, signerad och daterad -51.

Figurer vid flodbädd. Duk 55 x 57 cm.

Oramad, smärre färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I19
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 600
425
468
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
13 okt 19:08
4 600 SEK
13 okt 16:55
4 400 SEK
13 okt 14:44
4 200 SEK
12 okt 9:57
4 000 SEK
6 okt 10:22
300 SEK