1191240

ÖRHÄNGEN, ett par, vitguld med briljanter och rosa turmaliner

Örhängen, ett par, vitguld med briljanter och rosa turmaliner.

14K vitguld. Stämplade JCL. Briljanter totalt ca 0,40 ct. Stift. Längd 2,5 cm. Vikt 3,6 gram.

Bruksskick

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
4 000 SEK