KAZUHIDE TAKAHAMA, vägglampa "Kumo 2" för Sirrah 1970-tal

Vit plastkupa med mässingsdetaljer. Gjuten stämpel. Längd 47, bredd 24, djup 25 cm

Ej funktionstestad. Obetydligt ytslitage.

Utropspris
250 EUR
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09