Arne Jones E1299

Reseikon med Jungfru Maria, mässing och emalj. Sannolikt Ryssland 1900-talets förra hälft.

Ram i form av en kyrka, genombrutna dörrar för porträtt av Jungfru Maria. Höjd 13 cm.

Slitage, bucklor.

Utropspris
2 000 SEK