Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Kate Lyddon

(Storbritannien, Född 1979)
Kate Lyddon
(Storbritannien, Född 1979)

KATE LYDDON, blandteknik och kollage signerad KL.

"Feeling Dangerous". Bladstorlek 29,6 x 41,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galleri Anders Lundmark, Stockholm.

Utropspris
3 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13