LOUIS VUITTON, väska, "Monogram Glace Shelton"
Bronsfärgad monogram glace med ljusa skinndetaljer. Beslag i borstad silverfärgad metall. Ett fack utvändigt. Fodrad i nougatfärgad textil, invändigt ett fack. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (2003). 30 x 16 x 10 cm.
Närmast obetydligt ytslitage.