LOUIS VUITTON, väska, "Mini Lin Ballade PM"
Monogrammönstrad textil med dragkedjor och kedja i guldfärgad metall. Detaljer i brunt skinn. Invändigt fodrad, två fack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (2012). Ca 30 x 23 x 15 cm. Med dustbag och originalbox.
Smärre slitage. Ställvis nötta kanter.