1180625

Georges Spiro

(Frankrike, 1909-1994)
Georges spiro, olja på duk, signerad .

GEORGES SPIRO, olja på duk, signerad .

"Le paradis". 65 x 81 cm.

Färgbortfall, tryckskada.

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Utropspris
12 000 SEK