1186069

Georges Spiro

(Frankrike, 1909-1994)
Georges spiro, olja på pannå, signerad.

GEORGES SPIRO, olja på pannå, signerad.

"Pommes, cerises et papillon". 38 x 46 cm.

Smärre slitage i pannåns ytterkant.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
8 000 SEK