1186094

Georges Spiro

(Frankrike, 1909-1994)
Georges spiro, olja på pannå, signerad.

GEORGES SPIRO, olja på pannå, signerad.

Surrealistiskt stilleben. 22 x 16 cm.

Smärre färgbortfall i pannåns övre kant.

Utropspris
4 000 SEK