Design Möbler
1185881
FÅTÖLJER, 1 par, "DS 50", De Sede, 1970-tal.
FÅtÖljer, 1 par, "ds 50", de sede, 1970-tal.

Klädsel av grå mocka. Sitthöjd ca 40, total höjd ca 88, bredd ca 94, djup ca 80 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H5
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 10 timmar
1 000
95
105
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
8 dec 11:33
1 000 SEK