1188317
GOLVLAMPA, Cottex, 1900-talets andra hälft.
Golvlampa, cottex, 1900-talets andra hälft.

För fem ljuskällor, stomme av marmor och gulmetall, etikettmärkt, höjd ca 205 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK