1188365
Harry Bertoia
(1915-1978)
Harry bertoia, fåtölj, "diamond chair", 1960-tal.

HARRY BERTOIA, fåtölj, "Diamond chair", 1960-tal.

Svartlackerad metall. Sitthöjd ca 40 cm

Åldersrelaterat slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK