1189325
MICHAEL BIHAIN, bokhyllor 4 st, "Libri", Swedese.
Michael bihain, bokhyllor 4 st, "libri", swedese.

Fyra separata hyllor monterade tillsammans. Fanerade med ask. Längd 119. Bredd 38. Höjd 226 cm.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
12 000 SEK