1190034
IKEA
Tord bjÖrklund, vilstol, "skye", ikea, 1980-/90-tal.

TORD BJÖRKLUND, vilstol, "Skye", IKEA, 1980-/90-tal.

Liggfåtölj med grön skinnklädsel och Benställning av lackerat stålrör. Längd 150, höjd 95 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Ställvis blekt.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK