1191999
BORDSLAMPOR, ett par, Enco, 1960-70-tal.
Bordslampor, ett par,  enco, 1960-70-tal.

Stomme i mässing. Märkta Enco. Höjd ca 48 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK