1194063
Robert Rauschenberg
(1925-2008)
Robert rauschenberg, färglitografi/kollage diptyk signerad daterad och numrerad a tergo 74 45/100.

ROBERT RAUSCHENBERG, färglitografi/kollage diptyk signerad daterad och numrerad a tergo 74 45/100

"Re-Entry" ur serien Mirros of the mind, 38 x 28 cm vardera

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
10 000 SEK