Arne Jones E1299

Anette Harboe Flensburg

(Danmark, Född 1961)
Anette Harboe Flensburg
(Danmark, Född 1961)

ANETTE HARBOE FLENSBURG, diptyk, olja på duk, a tergo signerad.

Komposition med kvinna. 120 x 243 cm, (120 x 120 cm per målning). Utförd 1995. OBS detta verk visas inte på Berzelii park 1 utan finns i Malmö OBS

Helhetsintrycket är gott.

Detta föremål visas i våra lokaler på Berzelii park 1 den 4-8 februari.
Öppettider vardagar kl.11-18, lördag kl. 11-16.

Utlämning av föremål sker endast från och med 11 februari på Västberga allé 3.

Utställningen "The Look", Galerie Leger, Malmö 1995.

Utropspris
30 000 SEK