Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1192378
Roger Risberg
(1956-2011)
Roger risberg, tusch och kritteckning, signerad och daterad 1990-91.

ROGER RISBERG, Tusch och kritteckning, signerad och daterad 1990-91.

Utan titel. I. 40 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
2 500 SEK