1192458
Roger Risberg
(1956-2011)
Roger risberg, olja på duk, signerad och daterad -88.

ROGER RISBERG, olja på duk, signerad och daterad -88.

Utan titel. 41 x 33 cm.

Krackelerad, oramad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T218
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 12 timmar
1 800
171
188
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
5 dec 10:16
1 800 SEK
3 dec 11:10
1 500 SEK
1 dec 17:25
1 000 SEK
29 nov 20:13
800 SEK
29 nov 13:03
500 SEK