MARINA DRAGOMIROVA, fåtölj, "Fuchila chair", 2010-tal

Målad metall och ulltråd. Sitthöjd ca 42 cm, höjd 81 cm, bredd 88 cm, djup 75 cm.

Smärre slitage. Flätningen med skador.

Utropspris
5 000 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13