KANDELBRAR, ett par, för fem ljus, silver 925/1000, Mexiko 1900-tal.

Rokokostil. Höjd 35 cm, total vikt 3510 gram.

Slitage. En ljusmanschett skadad.

Utropspris
6 000 SEK