Bestickuppsättning, 22 delar, gulmetall. Sannolikt Italien 1900-talets andra hälft.

Skulptural form.
Gafflar 9 st, olika storlekar
Knivar 9 st, olika storlekar
Skedar 4 st, olika storlekar

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK