Madeleine Pyk – en samling F769

Aarre Aaltonen

(Finland, 1889-1980)
Aarre Aaltonen
(Finland, 1889-1980)

AARRE AALTONEN, relief, påmålad gips, signerad.

Edenmotiv, 33.5 x 41.5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
175
1 845
200
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (14 bud)
6 jan 2020 20:28
175 EUR
6 jan 2020 20:28
165 EUR
6 jan 2020 20:28
155 EUR
6 jan 2020 20:28
145 EUR
6 jan 2020 19:00
135 EUR
6 jan 2020 19:00
125 EUR
30 dec 2019 20:13
110 EUR
30 dec 2019 15:05
100 EUR
30 dec 2019 15:05
100 EUR
30 dec 2019 8:50
75 EUR
30 dec 2019 8:50
70 EUR
29 dec 2019 13:12
55 EUR
28 dec 2019 18:19
50 EUR
27 dec 2019 12:09
30 EUR