Erkki Mykrä

(Finland, Född 1948)
Erkki Mykrä
(Finland, Född 1948)

ERKKI MYKRÄ, brons, signerad och daterad -84.

Balettdansare, höjd 26 cm + bas.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
422
4 448
483
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (23 bud)
9
6 jan 2020 20:48
422 EUR
6 jan 2020 20:12
402 EUR
8
6 jan 2020 20:12
386 EUR
6 jan 2020 19:42
366 EUR
8
6 jan 2020 17:43
346 EUR
8
6 jan 2020 17:32
345 EUR
6 jan 2020 16:00
325 EUR
6 jan 2020 16:00
315 EUR
6 jan 2020 15:57
305 EUR
6 jan 2020 15:57
285 EUR
6 jan 2020 15:57
265 EUR
6 jan 2020 15:57
245 EUR
6 jan 2020 15:54
225 EUR
6 jan 2020 10:55
205 EUR
6 jan 2020 6:04
195 EUR
4 jan 2020 11:35
190 EUR
2 jan 2020 15:55
180 EUR
28 dec 2019 13:56
170 EUR
28 dec 2019 13:05
160 EUR
28 dec 2019 4:19
150 EUR
27 dec 2019 21:20
135 EUR
27 dec 2019 20:23
125 EUR
27 dec 2019 19:59
50 EUR