Pekka Pitkänen

(Finland, Född 1950)
Pekka Pitkänen
(Finland, Född 1950)

PEKKA PITKÄNEN, brons, signerad, numrerad 1/1, otydlig datering.

"Måntittare", höjd 41 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
500
5 665
522
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (12 bud)
6 jan 2020 20:54
500 EUR
6 jan 2020 20:54
480 EUR
6 jan 2020 20:54
472 EUR
6 jan 2020 20:54
452 EUR
6 jan 2020 20:53
421 EUR
6 jan 2020 20:53
401 EUR
6 jan 2020 20:29
340 EUR
6 jan 2020 20:29
320 EUR
6 jan 2020 20:19
290 EUR
3 jan 2020 0:34
270 EUR
3 jan 2020 0:34
260 EUR
27 dec 2019 20:34
250 EUR