Pekka Pitkänen

(Finland, Född 1950)
Pekka Pitkänen
(Finland, Född 1950)

PEKKA PITKÄNEN, brons, signerad och daterad -88, numrerad 1/1.

Utan titel, höjd 34 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
291
3 297
304
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (10 bud)
6 jan 2020 20:13
291 EUR
6 jan 2020 20:13
271 EUR
6 jan 2020 20:13
250 EUR
4 jan 2020 17:27
160 EUR
3 jan 2020 0:56
150 EUR
2 jan 2020 6:44
100 EUR
28 dec 2019 9:00
60 EUR
28 dec 2019 8:41
55 EUR
27 dec 2019 23:51
50 EUR
27 dec 2019 18:06
30 EUR