Pekka Pitkänen

(Finland, Född 1950)
Pekka Pitkänen
(Finland, Född 1950)

PEKKA PITKÄNEN, brons, signerad och daterad -82.

Utan titel, höjd 50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
890
10 084
929
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (17 bud)
6 jan 2020 17:28
890 EUR
6 jan 2020 17:28
870 EUR
6 jan 2020 17:18
830 EUR
6 jan 2020 17:18
810 EUR
6 jan 2020 17:05
800 EUR
6 jan 2020 17:05
780 EUR
6 jan 2020 16:00
670 EUR
6 jan 2020 15:59
650 EUR
6 jan 2020 12:47
480 EUR
4 jan 2020 22:20
460 EUR
4 jan 2020 22:20
440 EUR
4 jan 2020 22:20
420 EUR
2 jan 2020 5:45
400 EUR
2 jan 2020 5:29
320 EUR
30 dec 2019 14:12
300 EUR
28 dec 2019 8:59
160 EUR
27 dec 2019 11:56
150 EUR