Arne Jones E1299

Kari Huhtamo

(Finland, 1943-2023)
Kari Huhtamo
(Finland, 1943-2023)

KARI HUHTAMO, stål, signerad och daterad -90, numrerad 3/5.

Utan titel, höjd 41.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
426
4 490
488
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (14 bud)
6 jan 2020 20:23
426 EUR
6 jan 2020 20:23
425 EUR
6 jan 2020 20:21
405 EUR
6 jan 2020 10:21
385 EUR
6 jan 2020 10:21
380 EUR
1 jan 2020 16:47
365 EUR
1 jan 2020 16:47
345 EUR
31 dec 2019 11:23
340 EUR
31 dec 2019 10:30
320 EUR
31 dec 2019 10:30
320 EUR
30 dec 2019 19:01
300 EUR
28 dec 2019 10:50
250 EUR
27 dec 2019 23:53
150 EUR
27 dec 2019 21:43
100 EUR