Veikko Myller

(Finland, Född 1951)
Veikko Myller
(Finland, Född 1951)

VEIKKO MYLLER, relief, brons, signerad och daterad -73.

"Jag kan inte sova", 46 x 21.5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
260
2 740
298
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
6 jan 2020 20:19
260 EUR
6 jan 2020 20:16
240 EUR
31 dec 2019 10:29
220 EUR
28 dec 2019 17:05
200 EUR
27 dec 2019 23:52
110 EUR
27 dec 2019 22:54
100 EUR
27 dec 2019 21:13
30 EUR