Kerttu Leppänen

(Finland, Född 1934)
Kerttu Leppänen
(Finland, Född 1934)

KERTTU LEPPÄNEN, brons, signerad och daterad 1961.

Vilande dam, längd 35.5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
220
2 319
252
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (13 bud)
6 jan 2020 20:22
220 EUR
6 jan 2020 20:22
200 EUR
6 jan 2020 20:21
185 EUR
6 jan 2020 20:21
175 EUR
6 jan 2020 19:58
165 EUR
6 jan 2020 19:58
155 EUR
4 jan 2020 17:29
150 EUR
2 jan 2020 17:55
140 EUR
2 jan 2020 6:46
130 EUR
31 dec 2019 20:18
120 EUR
31 dec 2019 10:31
110 EUR
28 dec 2019 17:06
100 EUR
27 dec 2019 23:54
30 EUR