Veikko Myller

(Finland, Född 1951)
Veikko Myller
(Finland, Född 1951)

VEIKKO MYLLER, skulptur, metall, brons, signerad och daterad -00, numrerad 1/1.

"Kauas pilvet karkaavat", höjd 97 cm + piedestal 90 cm.

Fästet i handen sönder.

Klubbat pris
886
10 162
927
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (18 bud)
6 jan 2020 19:53
886 EUR
6 jan 2020 19:53
866 EUR
6 jan 2020 19:53
850 EUR
6 jan 2020 19:51
845 EUR
6 jan 2020 19:51
825 EUR
6 jan 2020 19:51
820 EUR
6 jan 2020 19:50
785 EUR
6 jan 2020 19:50
765 EUR
6 jan 2020 19:49
730 EUR
6 jan 2020 19:49
710 EUR
6 jan 2020 19:49
701 EUR
6 jan 2020 19:49
680 EUR
6 jan 2020 19:49
660 EUR
6 jan 2020 19:48
640 EUR
6 jan 2020 19:48
620 EUR
6 jan 2020 19:41
600 EUR
28 dec 2019 17:04
400 EUR
27 dec 2019 23:39
200 EUR