Kari Juva

(Finland, 1939-2014)
Kari Juva
(Finland, 1939-2014)

KARI JUVA, brons, signerad och daterad -90.

Två muser, höjd 34 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
2 100
22 134
2 403
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (27 bud)
6 jan 2020 20:14
2 100 EUR
6 jan 2020 20:13
2 000 EUR
6 jan 2020 20:13
2 000 EUR
6 jan 2020 20:11
1 550 EUR
6 jan 2020 20:11
1 500 EUR
6 jan 2020 20:10
1 300 EUR
6 jan 2020 20:08
1 250 EUR
6 jan 2020 20:08
1 200 EUR
6 jan 2020 20:08
1 150 EUR
6 jan 2020 20:07
1 100 EUR
6 jan 2020 20:07
1 050 EUR
6 jan 2020 20:07
970 EUR
6 jan 2020 20:07
950 EUR
6 jan 2020 20:07
920 EUR
6 jan 2020 20:07
900 EUR
6 jan 2020 20:07
880 EUR
6 jan 2020 20:07
860 EUR
6 jan 2020 20:06
841 EUR
6 jan 2020 20:06
821 EUR
6 jan 2020 20:05
820 EUR
6 jan 2020 20:03
800 EUR
6 jan 2020 16:18
770 EUR
6 jan 2020 12:47
750 EUR
2 jan 2020 5:30
640 EUR
31 dec 2019 10:27
620 EUR
27 dec 2019 16:35
600 EUR
27 dec 2019 16:14
100 EUR