Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1204676
Heljä Liukko-Sundström
(Född 1938)
HeljÄ liukko-sundstrÖm, unik relief, signerad heljä liukko-sundström 2015.

HELJÄ LIUKKO-SUNDSTRÖM, unik relief, signerad Heljä Liukko-Sundström 2015.

"Suuri kiitos!". ("Great, thanks!"). Höjd 36 cm. Bredd 29 cm.

Helhetsintrycket är gott. Tillverkningsrelaterade märken.

Proveniens

Ur konstnärens egen samling.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
320
3 358
347
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
2 feb 19:59
320 EUR
1 feb 17:30
300 EUR
1 feb 9:21
260 EUR
31 jan 21:08
240 EUR
30 jan 11:31
220 EUR