Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1204704
Heljä Liukko-Sundström
(Född 1938)
HeljÄ liukko-sundstrÖm, unik skulptur, signerad heljä liukko-sundström 2011.

HELJÄ LIUKKO-SUNDSTRÖM, unik skulptur, signerad Heljä Liukko-Sundström 2011.

"Murheellinen". ("Sad"). Höjd 28 cm.

Helhetsintrycket är gott. Tillverkningsrelaterade märken.

Proveniens

Ur konstnärens egen samling.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
150
1 574
163
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (8 bud)
2 feb 19:51
150 EUR
2 feb 19:51
140 EUR
2 feb 19:50
130 EUR
2 feb 19:50
120 EUR
2 feb 19:49
110 EUR