1197670
SERVERINSFAT, porslin. Senempire, 1800-talets andra hälft.
Serverinsfat, porslin. senempire, 1800-talets andra hälft.

Bemålad dekor av blombuketter, längd 56 cm.

Slitage,

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
2 000 SEK