Dessertglas/-cupor, 12 st, silver 925/1000. 1900-tal.

Klockformad cuppa, med konturerad kant, på hög fot. Höjd 12,5 cm, diameter 7 cm, total vikt c:a 1 640 gram.

Lätt slitage.

Utropspris
4 000 SEK