1217099
COASTERS, ett par, rokokostil. Pläter, Sheffield.
Coasters, ett par, rokokostil. pläter, sheffield.

Otydliga stämplar. Rund träbotten, kant med dekor av rocailler, diameter 18,5 cm.

Smärre slitage. En träbotten sitter något löst.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
1 500 SEK