1217319
SERVIS, 31 delar, glas. Orrefors, 1900-tal.
Servis, 31 delar, glas. orrefors, 1900-tal.

Bestående av 14 vinglas, höjd 15 cm. 10 vinglas, höjd 14 cm. 7 udda glas, höjd 11-14 cm.

Slitage. Ngt nagg.

Utropspris
1 500 SEK