Inred ute

Våren är här och dagarna blir längre, kvällarna blir ljusare och sommaren är strax runt hörnet – vilket innebär att det är hög tid att flytta ut till trädgården! Trädgården handlar inte bara om växter och gröna fingrar, idag lägger vi mer och mer tid på möblemang och dekoration på terrassen, verandan, altanen, balkongen eller i uterummet. Här samlas familj och vänner runt god mat och dryck för att njuta av varma sommarkvällar och varandras sällskap eller för avslappnande dagar i hängmattan. Med snygga och bekväma utemöbler kan du njuta av det fina vädret på bästa sätt när solen tittar fram!

171 föremål
STOLAR 4 st 1960-tal.
STOLAR 4 st 1960-tal.

Utropspris
3 000 SEK
MATTA, kelim, ca 208 x 165 cm.

Utropspris
3 000 SEK
MATTA, kelim, ca 251 x 173 cm.

Utropspris
5 000 SEK
BORD 2 st omkring 1900.
BORD 2 st omkring 1900.

Utropspris
2 500 SEK
MATTA, kelim, ca 288 x 201 cm.

Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, 1900-talets mitt.
SOFFA, 1900-talets mitt.

Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1900-talets mitt.
BORD, 1900-talets mitt.

Utropspris
3 000 SEK
MATTA, kelim, ca 193 x 106 cm.

Utropspris
2 500 SEK
BLOMBORD, 1940-tal.
BLOMBORD, 1940-tal.

Utropspris
2 500 SEK
SOLUR, 1900-tal.
SOLUR, 1900-tal.

Utropspris
2 500 SEK
BORD, Byarums Bruk, 2000-tal.
BORD, Byarums Bruk, 2000-tal.

Utropspris
2 500 SEK
MATTA, kelim, ca 305 x 250 cm.

Utropspris
7 000 SEK
MATTA, kelim, ca 175 x 155 cm.

Utropspris
4 000 SEK