HYLLA / BORD, industrimodell, 1900-talets första hälft.

Lackerat järn. Hyllplan och en låda. Längd 40. Bredd 40. Höjd 91 cm.

Slitage. Rostangrepp. Färgbortfall. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
2 500 SEK