STOLAR, 6, st bland annat Mundus och J.Kohn, 1900-talets början.

Stomme i böjträ. Formpressad sits. Sitthöjd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fläckar. Två stolar vingliga

Utropspris
3 000 SEK