HORSENS NORDAL, stolar 8 st. Friends and family, Danmark, 2000-tal.

Grålackad metall, stämpelmärkta Horsens Nordal Friends and family Denmark, höjd 85 cm.

Slitage. Märken.

Utropspris
3 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13