TRÄDGÅRDSMÖBLER, 3 delar, Örjan Lindqvist för Grythyttan 1950-tal.

Ett par fåtöljer modell B2. Sitthöjd ca 43 cm.
Bord, 95 cm. Bredd 60 cm. Höjd 66 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Repor. Bord med senare skiva.

Utropspris
4 000 SEK