TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st, "Classic nr 2", Byarums Bruk, Vaggeryd, 2000-tal

S.k bryggarstol, ihopfällbara, stomme av aluminium. Målade träribbor i rygg och sits. Sitthöjd 46 cm.

Slitage.

Utropspris
6 000 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13